Obserwatorzy

poniedziałek, 5 września 2011

Przesyłka od Kasi

Chciałabym pochwalić wam się ... (A CO!!) ... jaką dzisiaj piękną przesyłkę dostałam za wyróżnienie za sukienkę z gazet  :) i to moja pierwsza blogowa przesyłka jaką otrzymałam , więc na maksa się cieszę ... :)
Tak więc to moja pierwsza sutaszowa rzecz jaka kiedykolwiek widziałam i trzymałam nie mówiąc o posiadaniu ...  a w dodatku jest przepiękna, ma cudowne kolory jest perfekcyjnie wykonana i zdjecie nie oddaje w pełni tego jaka jest piękna w realu ... nie mówiąc już o innych różnościach jakie otrzymałam ...o których nawet mowy nie było :) piękna kartka z okolic , gdzie Kasia mieszka :) w pięknej pistacjowej kopertce i różne słodkości :)

Bardzo bardzo Kasi dziękuję , bardzo mi się podoba wszystko i jestem niezmiernie szczęśliwa :) odbiła mi się lampa błyskowa.... niestety juz ciemno bylo jak robiłam dzisiaj zdjęcia .
A tutaj blog Kasi :) Ci co nie widzieli niech sami zobaczą jakie piękne robi rzeczy :)
http://kasiaen.blogspot.com/
pozdrawiam gorąco

3 komentarze:

  1. Sukienka bardzo mi się podoba, należała ci się za nią nagroda.Śliczna zawieszka!

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo dziękuję :) barbaratoja wiem wiem widziałam jak mi kibicowałaś :) za co jestem niezmiernie wdzieczna i niezmiernie mi miło :) , splątane słuchawki :) nie dziwię się bo jest czego :) Kasi prace maja perfekcyjne wykonanie :) i są prześliczne

    OdpowiedzUsuń